KONST / Litografier / Serigrafi 13229263
nr 1322 9263
Harald Lyth
(f. 1937), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 25/28. Oramat löst blad. Bladets mått: 80x61 cm
Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 april 2020
kl 19:09:01
23/4 09:49:28
26/4 19:14:38